Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 25 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws

Chucky (2021) me Titra Shqip: 1x6

Cape Queer

Ndërsa numri i trupave në Hackensack vazhdon të rritet, marrëdhënia e Lexy dhe Junior bëhet e tensionuar, ndërsa Jake dhe miqtë e tij vendosin një kurth të rrezikshëm për Chucky që mund të ketë pasoja të tmerrshme nëse dështon.

Chucky: 1×6 me Titra Shqip
Nov. 15, 2021
Shpërndarë0