Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 7 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Chernobyl: Aftermath (2016) me Titra Shqip: 1x4

Episode 4 (Fundi i Sezonit 1)

I riu Vitas është në gjendje kritike. Shpresa e tij e vetme është një transplant organesh nga babai i tij. U deshën 30 vite konfuzion që historia e dashurisë ndërmjet Leras dhe Vitas të përfundonte me fund të lumtur.

May. 13, 2016
Shpërndarë0