Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 5 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Chernobyl: Aftermath (2016) me Titra Shqip: 1x3

Episode 3

Kanë kaluar 30 vite nga tragjeda e Çernobilit dhe Lera përpiqet të bëjë një jetë normale. Kur i kërkohet të marrë pjesë në një ngjarje bamirësie, Ihor përzihet përsëri në jetën e saj dhe mundohet që ta fitojë sërish. Vitasi mëson për këtë dhe për mbijetesën e Leras. Të dy burrat luftojnë për dashurinë e Lera-s.

May. 06, 2016
Shpërndarë0