Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 5 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Chernobyl: Aftermath (2016) me Titra Shqip: 1x2

Episode 2

Centrali bërthamor i Çernobilit shpërthen, duke shkatërruar gjithçka përreth. Vitasi nxiton për në kompleks, por është tepër vonë. Sveta vdes, duke lënë pas një vajzë, për të cilën Lera vendos të kujdeset. Ihor thur një plan që Vitas dhe Lera të mos jenë bashkë.

Apr. 29, 2016
Shpërndarë0