Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 24 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Chernobyl: Aftermath (2016) me Titra Shqip: 1x1

Episode 1

Lera arrin në Prypyat. Pasi i vjedhin pashaportën, një oficer ushtarak synon të fitojë zemrën e Lerës dhe përdor pushtetin e tij për t’ia rimarrë. Por ajo bie në dashuri me Vitasin, një inxhinier bërthamor.

Apr. 22, 2016
Shpërndarë0