Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 1 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Chapelwaite (2021) me Titra Shqip: 1x2

Memento Mori

Një vajzë e vogël në qytet vdes nga një sëmundje misterioze dhe në shtratin e vdekjes, ajo përmënd emrin e Stephen Boone. Qytetarët histerikë kërkojnë që Charles të gërmojë varrin e kushëririt të tij. Charles refuzon, por privatisht hap varrin dhe tronditet nga ajo që gjen.

Chapelwaite: 1×2 me Titra Shqip
Chapelwaite: 1×2 me Titra Shqip
Aug. 29, 2021
Shpërndarë0