Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 14 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Chapelwaite (2021) me Titra Shqip: 1x1

Blood Calls Blood

Në 1850, Kapiteni Charles Boone trashëgon pasurinë e një kushëriri të pasur dhe e zhvendos familjen e tij në një qytet të vogël në Maine ku Boones përballen me paragjykime, armiqësi dhe vrasje ndërsa Charles fillon një udhëtim të rrezikshëm të vetë-zbulimit.

Chapelwaite: 1×1 me Titra Shqip
Chapelwaite: 1×1 me Titra Shqip
Chapelwaite: 1×1 me Titra Shqip
Chapelwaite: 1×1 me Titra Shqip
Chapelwaite: 1×1 me Titra Shqip
Chapelwaite: 1×1 me Titra Shqip
Chapelwaite: 1×1 me Titra Shqip
Chapelwaite: 1×1 me Titra Shqip
Aug. 22, 2021
Shpërndarë0