Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 21 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.sx
  • Server 4fcom

Camelot 2011: 1x9

The Battle of Bardon Pass

Bardon Pass sulmohet dhe Arthur dhe kalorësit e tij duhet ta mbrojnë atë. Merlin zbulon se Morgana ka qenë në kështjellë gjatë gjithë kohës.

Camelot: 1×9 me Titra Shqip
Jun. 03, 2011
Shpërndarë0