Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 18 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.sx
  • Server 4fcom

Camelot 2011: 1x8

Igraine

Morgana arrin të futet në kështjellë falë një maskimi dhe hedh farë mosmarrëveshjesh midis njerëzve të Arturit. Ndërkohë, Igraine përpiqet të shpëtojë nga Kalaja e Pendragonit

Camelot: 1×8 me Titra Shqip
May. 20, 2011
Shpërndarë0