Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 23 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.sx
  • Server 4fcom

Camelot 2011: 1x7

The Long Night

Morgana fton Arthurin dhe regjimentin e tij të ushtarëve për një mbrëmje argëtimi dhe qetësie. Gjatë mbrëmjes, Morgana vë në lëvizje një seri intrigash për të besuar se kështjella është nën sulmin e armikut. Përfundimisht, Morgana shndërrohet në Igraine dhe kthehet në Camelot me Arthur.

Camelot: 1×7 me Titra Shqip
May. 13, 2011
Shpërndarë0