Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 23 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.sx
  • Server 4fcom

Camelot 2011: 1x6

Three Journeys

Kalorësit e Kamelotit duhet të mbrojnë kështjellën nga rreziqet që vijnë nga përtej kufirit. Guinevere po udhëton vetëm për të shkuar tek babai i saj dhe Arthur e ndjek fshehurazi.

Camelot: 1×6 me Titra Shqip
May. 06, 2011
Shpërndarë0