Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 23 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.sx
  • Server 4fcom

Camelot 2011: 1x3

Guinevere

Merlin po kërkon një shpatë që është e denjë për një mbret dhe është në gjurmët e një arme legjendare. Ndërkohë, Arthur pëson një ndryshim drastik pasi bisedoi me Guinevere.

Camelot: 1×3 me Titra Shqip
Apr. 08, 2011
Shpërndarë0