Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 19 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.sx
  • Server 4fcom

Camelot 2011: 1x2

The Sword And The Crown

Arthur takon gruan e ëndrrave të tij, Guinevere por Morgana dhe Mbreti Lot po komplotojnë për të sulmuar Camelot dhe për të kapur fronin. Merlin bën që Arthur të zotërojë shpatën në gur për të provuar se ai është pasardhësi i denjë i Mbretit Uther.

Camelot: 1×2 me Titra Shqip
Apr. 01, 2011
Shpërndarë0