Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 20 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.sx
  • Server 4fcom

Camelot 2011: 1x10

Reckoning

Beteja në Bardon Pass vazhdon dhe Arthur përpiqet të mbështesë vetëm mbrojtjen. Ndërkohë Morgana vazhdon me planin e saj duke përfituar nga mungesa e Mbretit.

Camelot: 1×10 me Titra Shqip
Jun. 10, 2011
Shpërndarë0