Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 8 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Bullets (2021) me Titra Shqip: 1x6

Episode 6 (Fundi i Sezonit 1)

Plani i Lolos funksionoi jashtëzakonisht mirë dhe me ndihmën e policisë, Lolo dhe Tina tani arrijnë në Malajzi larg nga të gjitha telashet. Por ato nuk ishin në gjendje t’i shpëtonin Ketut, besnikut të vërtetë të Hemantit, i cili është i frustruar dhe kap të dy vajzat. A do të vrasë Ketu vajzat apo është vetëm fillimi i një aventure tjetër për treshen?

Bullets: 1×6 me Titra Shqip
Jan. 08, 2021
Shpërndarë0