Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 7 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Bullets (2021) me Titra Shqip: 1x5

Episode 5

Jeta është e paparashikueshme për të gjithë dhe është kështu për të dyja vajzat. Media, duke qenë një qen mbikëqyrës, po mbulon çdo aktivitet të Tina dhe Lolo. Ato të dyja shohin lajme që ndizen në TV se ato ishin vrasësit dhe tani po përpiqen të shpëtojnë nga policia. Pasi shikon këtë lajm, Lolo vendos të marrë policinë në konfidencë duke ndarë të dhënat sekrete të mbledhura nga zyra e Korade ditën e vrasjes. A do t’i besojë policia?

Bullets: 1×5 me Titra Shqip
Jan. 08, 2021
Shpërndarë0