Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 8 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Bullets (2021) me Titra Shqip: 1x4

Episode 4

Të pavetëdijshme për faktin se janë gjurmuar nga Ketu, vajzat po pushojnë në pishinë, por shpejt kuptojnë se momenti i lumtur nuk zgjat shumë. Ato kanë kuptuar se janë lokalizuar dhe dikush po vjen pas tyre. Ku do iknin tani? A do të ishin në gjendje të largoheshin nga shtëpiza para se të kapeshin apo ky ishte fundi për to?

Bullets: 1×4 me Titra Shqip
Jan. 08, 2021
Shpërndarë0