Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 16 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Bullets (2021) me Titra Shqip: 1x3

Episode 3

Ndërsa i gjithë qyteti, nga policia në media, po ndjek dy vajzat Lolo dhe Tina, ato arrijnë në një shtëpizë për t’u fshehur nga policia dhe njeriu besnik i Hemant – Ketu. Ndërkohë, Vidya, një gazetare arrin në stacionin e policisë për të bërë pyetje në lidhje me çështjen e vrasjes për titujt e saj të rinj. A do të gjurmohen ato nga Ketu në shtëpizë? Për sa kohë do të jenë në gjendje të shpëtojnë?

Bullets: 1×3 me Titra Shqip
Jan. 08, 2021
Shpërndarë0