Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 14 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Bullets (2021) me Titra Shqip: 1x2

Episode 2

Sunil Korade është vrarë, dhe policia po përpiqet të zgjidhë rastin duke hetuar vrasjen. Ndërsa kontrollon filmimet e CCTV, policia identifikon Lolo dhe Tina duke ikur nga vendi i krimit. Policia po kërkon vajzat ditë e natë pasi ka shumë presion nga Hemant Karode i cili ka një formim politik. Edhe Hemant ka bërë të gjitha përpjekjet e tij për të gjetur vajzat para se policia t’i kapte ato. A do të kapen Tina dhe Lolo?

Bullets: 1×2 me Titra Shqip
Jan. 08, 2021
Shpërndarë0