Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 42 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Bullets (2021) me Titra Shqip: 1x1

Episode 1

Në lansimin madhështor të pubit më të popullarizuar dhe të ngrohtë të qytetit, pronari Sunil Korade vritet. Derisa të mbërrijë policia në vendin e krimit Tina, e dashura e tij arrin të largohet nga vendi i krimit. Tina takon Lolo e cila po përpiqet të mbledhë disa të dhëna nga zyra e Hemant Korade (babai i Sunil Karode) dhe e ndihmon atë të ikë nga vendi i krimit. A e vrau Tina Sunilin?

Bullets: 1×1 me Titra Shqip
Jan. 08, 2021
Shpërndarë0