Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 8 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4evoload.io

Broadchurch (2013) me Titra Shqip: 3x7

Episode 7

Prova të rëndësishme dalin në dritë kundër të gjithë të dyshuarve kryesorë në këtë çështje – Ellie dhe Hardy mund të ndiejnë që nënkryetari shtrëngohet dhe e dinë që së shpejti, çështja do të hapet…

 

Broadchurch: 3×7 me titra shqip

Broadchurch: 3×7
Broadchurch: 3×7
Broadchurch: 3×7
Broadchurch: 3×7
Broadchurch: 3×7
Broadchurch: 3×7
Apr. 10, 2017
Shpërndarë0