Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 15 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4evoload.io

Broadchurch (2013) me Titra Shqip: 3x4

Episode 4

Harford zbulon një të dyshuar të ri pa alibi. Cath zbulon informacione të reja në natën e saj të festës. Hardy dhe Ellie gjejnë një përputhje me ADN-në mashkullore që gjendet në Trish.

 

Broadchurch: 3×4 me titra shqip

Broadchurch: 3×4
Broadchurch: 3×4
Broadchurch: 3×4
Broadchurch: 3×4
Broadchurch: 3×4
Mar. 20, 2017
Shpërndarë0