Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 10 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4evoload.io

Broadchurch (2013) me Titra Shqip: 2x5

Episode 5

Ndërsa Hardy dhe Ellie vazhdojnë hetimet e tyre jozyrtare për çështjen Sandbrook, informacioni i ri i detyron ata të rivlerësojnë gjithçka për të cilën janë bindur deri më tani. A mund të kishin gabuar kaq shumë?

 

Broadchurch: 2×5 me titra shqip

Broadchurch: 2×5
Broadchurch: 2×5
Broadchurch: 2×5
Feb. 02, 2015
Shpërndarë0