Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 14 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4evoload.io

Broadchurch (2013) me Titra Shqip: 2x4

Episode 4

Miller lufton për të kontrolluar motrën e saj Lucy mes tensioneve familjare, Alec duhet të përballet me demonët e tij dhe Mark Latimer duhet të marrë një vendim.

 

Broadchurch: 2×4 me titra shqip

Broadchurch: 2×4
Broadchurch: 2×4
Broadchurch: 2×4
Jan. 26, 2015
Shpërndarë0