Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 8 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4evoload.io

Broadchurch (2013) me Titra Shqip: 2x3

Episode 3

Hardy përballet me një garë me kohën ndërsa Ellie zbulon prova të reja befasuese që i detyron ata të rishikojnë dyshimet e tyre. Ndërkohë, jeta e Ellie Miller është nën presion të vazhdueshëm, ndërsa jeta e Mark dhe Beth është gati të ndryshojë përgjithmonë.

Broadchurch: 2×3 me titra shqip

Broadchurch: 2×3
Broadchurch: 2×3
Jan. 19, 2015
Shpërndarë0