Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 12 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4evoload.io

Broadchurch (2013) me Titra Shqip: 2x2

Episode 2

Përpjekja e vazhdueshme e qytetarëve të Broadchurch për t’u pajtuar me ngjarjet e fundit do të thotë që valët e tronditjes vazhdojnë të jehojnë mbi të gjithë në zonë. Cili do të jetë ndikimi te Latimer-ët? Ndërkohë, Paul vazhdon takimet e tij të fshehta dhe Hardy duhet të përballet me një tip nga e kaluara.

Broadchurch: 2×2
Broadchurch: 2×2
Broadchurch: 2×2
Broadchurch: 2×2
Jan. 12, 2015
Shpërndarë0