Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 5 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Breakout Kings (2011) me Titra Shqip: 1x5

Queen of Hearts

Ekipi mundohet të kapë një femër të pamëshirshme, e cila u arratis nga burgu në një autobus shkolle. Kjo femër i manipulon disa burra duke i bërë të mendojnë se ajo i dashuron, dhe ata e ndihmojnë atë për tu arratisur.

Apr. 03, 2011
Shpërndarë0