Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 5 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Breakout Kings (2011) me Titra Shqip: 1x3

The Bag Man

Sociopati T-Bag arratiset nga burgu dhe niset për hakmarrje. Ndërkohë që gjatë arratisjes vazhdon të vrasë njerëz, ekipi duhet të zbulojë për ku është nisur para se të kalojë kufirin për në Kanada.

Mar. 20, 2011
Shpërndarë0