Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 15 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Breakout Kings (2011) me Titra Shqip: 1x1

Pilot (There are Rules)

Nje grup i marshallëve të SHBA-së bashkohet me disa të dënuar (ish të arratisur) dhe formojnë një skuadër e cila punon për ndjekjen dhe kapjen e të gjithë personave që arratisen nga burgu dhe në këmbim të kësaj të dënuarve u ulet dënimi i tyre.

Mar. 06, 2011
Shpërndarë0