Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 16 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4mixdrop.sx

Blood of Zeus 2020: 1x8

War for Olympus

Hera ringjall gjigandët e detit dhe sulmon Olimpin, duke çuar në një betejë tok-shkatërruese për epokat dhe ngritjen e një gjysmëperëndie të re: Heron.

Blood of Zeus: 1×8 me Titra Shqip
Blood of Zeus: 1×8 me Titra Shqip
Blood of Zeus: 1×8 me Titra Shqip
Blood of Zeus: 1×8 me Titra Shqip
Blood of Zeus: 1×8 me Titra Shqip
Blood of Zeus: 1×8 me Titra Shqip
Blood of Zeus: 1×8 me Titra Shqip
Blood of Zeus: 1×8 me Titra Shqip
Oct. 27, 2020
Shpërndarë0