Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 12 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4mixdrop.sx

Blood of Zeus 2020: 1x3

The Raid

Hyjnesha Hera zbulon ekzistencën e birit bastard të Zeusit Heron dhe zotohet për hakmarrje. Polisi bie në forcat e Seraphim-it keqdashës.

Blood of Zeus: 1×3 me Titra Shqip
Blood of Zeus: 1×3 me Titra Shqip
Blood of Zeus: 1×3 me Titra Shqip
Blood of Zeus: 1×3 me Titra Shqip
Blood of Zeus: 1×3 me Titra Shqip
Oct. 27, 2020
Shpërndarë0