Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 32 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4mixdrop.sx

Blood of Zeus 2020: 1x2

Past is Prologue

Pasi përfundon një kërkim për xeherore adamantine, Heron mëson të vërtetën për lindjen e tij nga nëna e tij Electra, si dhe identitetin e babait të tij.

Blood of Zeus: 1×2 me Titra Shqip
Blood of Zeus: 1×2 me Titra Shqip
Blood of Zeus: 1×2 me Titra Shqip
Blood of Zeus: 1×2 me Titra Shqip
Blood of Zeus: 1×2 me Titra Shqip
Blood of Zeus: 1×2 me Titra Shqip
Oct. 27, 2020
Shpërndarë0