Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 50 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4mixdrop.sx

Blood of Zeus 2020: 1x1

A Call to Arms

Demonët sulmojnë polisin pranë shtëpisë së Heronit të dëbuar, i cili bën aleat plakun e mençur Elias dhe luftëtaren e egër amazonase Alexia.

Blood of Zeus: 1×1 me Titra Shqip
Blood of Zeus: 1×1 me Titra Shqip
Blood of Zeus: 1×1 me Titra Shqip
Blood of Zeus: 1×1 me Titra Shqip
Blood of Zeus: 1×1 me Titra Shqip
Oct. 27, 2020
Shpërndarë0