Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 15 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4evoload.io

Band of Brothers 2001: 1x9

Why We Fight

Ndërsa Aleatët lëvizin në Gjermani dhe lufta po i afrohet fundit, zhgënjimi dhe zemërimi kishte kapluar Easy Company – deri në momentin që ata u përplasën në një kamp përqendrimi të braktisur nga ushtria gjermane.

Band of Brothers: 1×9
Band of Brothers: 1×9
Oct. 28, 2001
Shpërndarë0