Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 17 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4evoload.io

Band of Brothers 2001: 1x5

Crossroads

Winters shkruan një raport mbi sfidën e një rezistence të papritur ndaj një sulmi gjerman dhe përndiqet nga ndërgjegjja e tij pasi qëlloi një ushtar gjerman adoleshent. Paraqitet operacioni Pegasus. Easy Company thirret në Bastogne për të zmbrapsur kundërsulmin e papritur gjerman.

Band of Brothers: 1×5
Band of Brothers: 1×5
Sep. 30, 2001
Shpërndarë0