Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 47 Shikime Raporto Problem

  • Server 1fcom
  • Server 2ninjastream.to

Band of Brothers 2001: 1x2

Day of Days

Easy Company zbret në Normandi, të shpërndara anembanë dhe larg zonës së tyre të rënies. Rreshteri. 1 Meehan, komandanti i Easy, vritet kur aeroplani i tij pëson një goditje të drejtpërdrejtë dhe Rreshteri. 1 Winters duhet të marrë komandën.

Band of Brothers: 1×2 me Titra Shqip
Band of Brothers: 1×2 me Titra Shqip
Band of Brothers: 1×2 me Titra Shqip
Band of Brothers: 1×2 me Titra Shqip
Sep. 10, 2001
Shpërndarë0