Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 21 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws

Arcane (2021) me Titra Shqip: 1x9

The Monster You Created (Fundi Sezonit 1)

Rrezikshëm afër luftës, udhëheqësit e Piltover dhe Zaun arrijnë një ultimatum. Por një përplasje fatale i ndryshon të dy qytetet përgjithmonë.

Arcane: 1×9 me Titra Shqip
Arcane: 1×9 me Titra Shqip
Arcane: 1×9 me Titra Shqip
Nov. 20, 2021
Shpërndarë0