Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 19 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws

Arcane (2021) me Titra Shqip: 1x8

Oil and Water

Trashëgimtari i mohuar Mel dhe nëna e saj vizitore tregtojnë taktika luftarake. Caitlyn dhe Vi krijojnë një aleancë të pamundur. Jinx pëson një ndryshim befasues.

Arcane: 1×8 me Titra Shqip
Arcane: 1×8 me Titra Shqip
Nov. 20, 2021
Shpërndarë0