Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 21 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws

Arcane (2021) me Titra Shqip: 1x3

The Base Violence Necessary for Change

Dy rivalë prej kohësh përballen në një përballje epike që rezulton fatale për Zaun. Kërkimi për Jayce dhe Viktor përfshin rreziqe të mëdha.

Arcane: 1×3 me Titra Shqip
Nov. 06, 2021
Shpërndarë0