Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 7 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Almost Human (2013) me Titra Shqip: 1x9

Unbound

Një bot hyn në depon e dëshmive të policisë, vjedh kokën e një XRN dhe përpiqet të vrasë një këshilltar, i cili vite më parë kishte marrë vesh që XRN nuk prodhoheshin më.

Almost Human: 1×9 me Titra Shqip
Feb. 03, 2014
Shpërndarë0