Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 10 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Almost Human (2013) me Titra Shqip: 1x6

Arrhythmia

John dhe Dorian po punojnë në një rast vrasjeje të mundshëm që nxjerr në dritë shitjen e paligjshme të organeve sintetike dhe një raund të madh zhvatjeje. Dorian takon një DRN tjetër i cili është përjashtuar nga detyrat e tij si polic dhe tani është përgjegjës për mirëmbajtjen.

Almost Human: 1×6 me Titra Shqip
Almost Human: 1×6 me Titra Shqip
Dec. 16, 2013
Shpërndarë0