Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 11 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Almost Human (2013) me Titra Shqip: 1x4

The Bends

Dorian dhe John po hetojnë vrasjen e një polici që është mik i Detektivit. Të gjitha provat tregojnë se burri është i korruptuar dhe është në biznes me një zot të drogës, por Xhoni është i bindur për ndershmërinë e mikut të tij.

Almost Human: 1×4 me Titra Shqip
Almost Human: 1×4 me Titra Shqip
Almost Human: 1×4 me Titra Shqip
Dec. 02, 2013
Shpërndarë0