Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 13 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Almost Human (2013) me Titra Shqip: 1x2

Skin

John dhe Dorian hetojnë vrasjen e Sebastian Jones, një krijues i robotëve seksi, dhe u nisën në gjurmët e një grupi kriminelësh shqiptarë, ish-klientë të Jones.

Almost Human: 1×2 me Titra Shqip
Almost Human: 1×2 me Titra Shqip
Nov. 18, 2013
Shpërndarë0