Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 7 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Almost Human (2013) me Titra Shqip: 1x13

Straw Man (Episodi i FUNDIT)

Janë gjetur kufoma, organet e brendshme të të cilëve janë hequr dhe mbushur me kashtë. Kjo i kujton John një rast që ndoqi babanë e tij para se të vritej dhe në të cilin u arrestua një njeri që ishte në fakt i pafajshëm.

Almost Human: 1×13 me Titra Shqip
Almost Human: 1×13 me Titra Shqip
Almost Human: 1×13 me Titra Shqip
Mar. 03, 2014
Shpërndarë0