Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 15 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Almost Human (2013) me Titra Shqip: 1x12

Beholder

Një burrë, Eric, i cili i është nënshtruar eksperimentimit të një teknike të re të kirurgjisë plastike ndërsa mbetet i shpërfytyruar, merr nga disa njerëz që vret karakteristikat fizike që do të donte të kishte dhe i injekohen nga mjeku që e ka shpërfytyruar.

Almost Human: 1×12 me Titra Shqip
Almost Human: 1×12 me Titra Shqip
Almost Human: 1×12 me Titra Shqip
Feb. 24, 2014
Shpërndarë0