Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 5 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Almost Human (2013) me Titra Shqip: 1x10

Perception

John dhe Dorian hetojnë vdekjen e tre vajzave, të cilat me sa duket vdiqën nga mbidozimi i një droge të re. Në realitet, e para, Lila, kishte kryer vetëvrasje për shkak të mungesës së vetëvlerësimit. Dy të tjerët në fakt vdiqën nga një mbidozë, por të nxitura nga nëna e Lilës, e cila donte të hakmerrej.

Almost Human: 1×10 me Titra Shqip
Feb. 10, 2014
Shpërndarë0