Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 28 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Almost Human (2013) me Titra Shqip: 1x1

Pilot

Viti 2048. John Kennex kthehet në shërbim pas dy vitesh në koma dhe me një këmbë artificiale. Secilit polic i bashkohet një android luftarak, modeli MX, por Xhonit i është caktuar një model tjetër, shumë më njerëzor.

Almost Human: 1×1 me Titra Shqip
Almost Human: 1×1 me Titra Shqip
Almost Human: 1×1 me Titra Shqip
Nov. 17, 2013
Shpërndarë0