Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 102 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com

Alice in Borderland (2020) me Titra Shqip: 1x6

Episode 6

Chishiya rekruton Arisu dhe Usagi për ta ndihmuar atë të ndryshojë status quo -në. Një ngjarje e paparashikuar trondit dinamikën e fuqisë së brishtë të Plazhit.

Alice in Borderland: 1×6 me Titra Shqip
Dec. 10, 2020
Shpërndarë0