Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 219 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com

Alice in Borderland (2020) me Titra Shqip: 1x4

Episode 4

Arisu mbingarkohet nga faji dhe është gati të heqë dorë, por Usagi e inkurajon që të mos heqë dorë. Tjetra është një lojë tërheqëse në një autostradë nëntokësore.

Alice in Borderland: 1×4 me Titra Shqip
Dec. 10, 2020
Shpërndarë1