Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 216 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com

Alice in Borderland (2020) me Titra Shqip: 1x3

Episode 3

Vizat e Chota dhe Shibuki janë gati të skadojnë. Të katër hyjnë në kopshtin e madh botanik të Shinjuku, ku ata duhet të luajnë një lojë tradhtie mizore.

Alice in Borderland: 1×3 me Titra Shqip
Dec. 10, 2020
Shpërndarë0